پیام نوروزی

پیام نوروزی مهندس معتمدی کیا :

 

سال 1395 با همه شادی و غمهایش، با همه پیروزی و شکستهایش و با همه شیرینی و تلخیهایش را پشت سر گذاشتیم. امسال نیز قدوم نو شکوفه هایی، شادی را برلبانمان و وداع عزیزانی اشک و اندوه را برچشم و دلهایمان نشاند و فصلی نو بر کوله بار تجربه و خاطراتمان افزود. امسال نیز چون سالهای گذشته افتخار بزرگ خدمت به بسیاری از دوستان و همراهان قدیمی و یاران جدیدی که دوستیشان چون نگینی زیبنده گوهر تجربه ما می باشند را یافتیم و هرچند تلاش نمودیم تا موفقیت را به کام یارانمان خوش نشانیم، چه بسا کاستی و خطایی نیز داشتیم که عذر آن داریم و طلب عفو.

اما روبرویمان سالیست که نوید هزاران امید و آرزو بر ما دارد. سالی که ما را به تلاش و کوشش برای کسب موفقیتها و شادیهای بزرگ فرا میخواند و بشارت پیروزی میدهد. دراین سال ما نیز آرزویی جز خدمت به یاران و مشتریان خود نداریم و امید داریم تا با تکیه بر تجارب و تلاش خود زمینه کسب موفقیت هم قطاران خود را در صحنه های تجارت بین الملل فراهم آوریم.

اینجانب در آستانه شکفتن شکوفه های بهاری، ضمن تقدیر از همراهی همیشگی شما عزیزان، حلول سال نو و آغاز بهار طبیعت را به محضر شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و با تقدیم طبق های گلهای بهاری به پیشگاهتان آرزوی سلامتی،سعادت و توفیق روزافزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 

noroz

 

درباره نویسنده