درباره ما

معرفی

شرکت نوژن راد در سال ۱۳۷۸ تأسیس و فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با هدف کمک به توسعه صادرات غیر نفتی ایران و حضور موثر در بازار های بین المللی، طیف گسترده ای از خدمات نمایشگاهی و همایشی را به صنایع مختلف کشور عزیزمان ایران و سایر کشورهای منطقه خاور میانه ارائه می نماید.

شرکت نوژن راد با برپایی پاویون ایران در بیش از ۲۰۰ نمایشگاه بین المللی مختلف تخصصی و بازرگانی در آفریقا، خاور میانه، آسیای میانه و اروپای شرقی و همچنین برگزاری چند نمایشگاه اختصاصی، زمینه حضور صدها شرکت ایرانی در شاخه های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی و بازرگانی را در بازار کشورهای هدف جمهوری اسلامی ایران فراهم نموده است.

از سوی دیگر با بهره مندی از تجارب ارزشمند و در اختیار داشتن تیمهای متخصص و کار آزموده این شرکت با ارائه طیف گسترده ای از خدمات تخصصی و با کیفیت بالای خود تلاش نموده تا با رساندن پیام مشتریان و شرکای تجاری خود به سمع و نظر مخاطبین مورد نظرشان، رضایتنمندی و موفقیت ایشان را به بالاترین سطح ممکن برساند. ما با شناسایی و معرفی نمایشگاههای معتبر تخصصی و تجاری تراز اول دنیا به مشتریان خود و ایجاد زمینه حضور تجار و صنعتگران ایرانی در این نمایشگاهها سعی داشته تا رویتمندی مورد نیاز آنها در بازارهای هدفشان را به ایشان تقدیم نمائیم.

این مایه افتخار، سربلندی و قدر دانی ماست که گروه بزرگی از صنعتگران و تجار ایرانی در طول بیش از یک دهه بطور مستمر و پیوسته برنامه نمایشگاهی ما را دنبال نموده و جهت فعالیتهای نمایشگاهی و بازاریابی خود شرکت نوژن راد را انتخاب نموده اند.

تاریخچه

شرکت نوژن راد در سال ۱۳۷۸ بعنوان شاخه نمایشگاهی شرکت متکو(METCO) به جهت گسترش حجم فعالیتهای نمایشگاهی از این شرکت جدا و آغاز به کار نمود.

هدف از تأسیس این شرکت در حقیقت ایجاد یک شرکت تخصصی ـ نمایشگاهی بوده که بتوان با توجه به امکانات، پرسنل، تجربیات وسوابق کاری بسیار موثر واحد نمایشگاهی شرکت مادر، گامی موثر در جهت اهداف دولت محترم جمهوری اسلامی و در راستای توسعه صادرات غیر نفتی برداشته شود.

درعین حال شرکت نوژن راد با ارائه انواع خدمات نمایشگاهی و بازرگانی از جمله برگزاری نمایشگاههای مختلف در ایران و سایر نقاط جهان، همکاری مستقیم با شرکتهای برگزار کننده نمایشگاه داخلی و بین المللی در نقاط مختلف دنیا، برگزاری تورهای تجاری ـ نمایشگاهی، خدمات حمل و ترخیص کالاهای نمایشگاهی، چاپ بولتن و کتابچه های نمایشگاهی، طراحی، ساخت و آراستن غرفه های نمایشگاهی و…. سعی در ارائه تصویر مناسبی از توانمندیهای کشور ایران در عرصه های بین المللی و داخلی دارد.

این شرکت استوار برپایه توانمدیهای مدیریت و پرسنل با تجربه، مسئول و کاردان خود، ارتباطات قوی با اکثریت مراکز نمایشگاهی دنیا و منطقه، در اختیار داشتن کلیه اطلاعات تجاری بازرگانی، قوانین مختلف بازرگانی گمرکی و…. ایران و سایر کشورهای طرف قرارداد، آشنایی با روشهای نوین تجارت بین الملل وسیستمهای حضور در بازارهای جهانی، در صدد ارائه آسانترین روش جهت حضور در یک بازار جدید، بازارجویی، بازاریابی و ادامه حضور موفق در بازارهای هدف تجار و صنایع مختلف کشور می باشد.

سوابق نمایشگاهی

دقزم