خدمات ما

نمایشگاهها

بخش نمایشگاههای شرکت نوژن راد با هدف همگامی و همسویی با اهداف برنامه های اقتصادی دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه افزایش صادرات غیر نفتی و ایجاد و توسعه بازار های جدید جهت صادرات محصولات ایرانی، فعالیت خود را در دو بخش نمایشگاههای داخلی و خارجی معطوف نمود . در این خصوص علیرغم انجام فعالیت بر روی نمایشگاههای داخلی با توجه به اولویت صادرات، این شرکت توجه و تمرکز فعالیتهای خود را در زمینه برگزاری و مشارکت در برگزاری نمایشگاههای بین المللی تخصصی و بازرگانی در خارج از کشور معطوف نمود، که بدلیل موفقیتهای کسب شده و گستردگی فعالیتهای آن، این بخش طی سالهای بعد به فعالیت اصلی شرکت مبدل گردید.

واحد نمایشگاهی شرکت نوژن راد در پی کسب تجارب ارزنده و گسترش زمینه های کاری خود  در طول سالهای فعالیتش، بعنوان دفتر رسمی و نمایندگی انحصاری چندین شرکت نمایشگاهی معتبر و مطرح بین المللی ضمن برگزاری چند نمایشگاه اختصاصی اقدام به مشارکت و برپایی پاویون ایران در بیش از دویستت نمایشگاه بین المللی معتبر تخصصی و بازرگانی در بازار کشورهای هدف و در زمینه های مختلف صنعت و تجارت نموده است.

در عین حال در کنار فعالیتهای نمایشگاهی خود، شرکت نوژن راد ضمن ارائه خدمات مشاوره و همکاری با برگزار کنندگان داخلی جهت برپایی نمایشگاههایی درخارج از کشور،  تجربیات کسب شده خود را در قالب خدمات مشاوره و آموزش در زمینه های مختلف از جمله انتخاب، نحوه و چگونگی مشارکت در نمایشگاهها، بازاریابی و نحوه عرضه محصولات، بازار جویی وجمع آوری اطلاعات در بازار هدف، حمل و ترخیص، صادرات و واردات کالا و … به متقاضیان و مشتریان خود ارائه مینماید.

همایشها

از دیگر بخشهای کاری شرکت نوژن راد میتوان به بخش برگزاری همایشها، سمینارها و کنفرانسهای مختلف تخصصی علمی، تجاری و صنعتی اشاره نمود. این بخش نیز با در اختیار داشتن تجهیزات مربوطه، پرسنل با تجربه، بانک اطلاعاتی گسترده در خصوص مکانهای برپایی سمینار، پیمانکاران ارائه کننده بخشهای مختلف خدمات وتجهیزات مورد نیاز و تجربه برگزاری چندین سمینار و کنفرانس مطبوعاتی قابلیت برگزاری کلیه سمینارها، همایشهای مختلف و کنفرانسهای مطبوعاتی با ارائه کلیه خدمات و تجهیزات جانبی آن را دارا میباشد.

غرفه سازی

با توجه به اینکه نمایشگاهها به عنوان ویترینی مناسب جهت نمایش توانمندیها و دست آوردهای شرکتهای تولیدی، خدماتی و بازرگانی مطرح میباشند، استفاده از ابزار، فضا و شوکیسهای مناسب جهت ارائه محصولات و خدمات قابل ارائه نه تنها به عنوان یک عامل کمکی جهت دستیابی به اهداف مورد نظر شرکت کنندگان در نمایشگاهها محسوب میگردد، بلکه در طی سالهای اخیر به یک ابزار کسب اعتبار برای شرکتها تبدیل شده است.

این مسئله نیاز گسترده ای را در میان شرکت کنندگان در نمایشگاهها بوجود آورده است و به همین دلیل برگزار کنندگان نمایشگاهها را بر آن داشته تا با کمک معماران و طراحان صنعتی اقدام به ارائه خدماتی در این خصوص بنمایند. تا حدی که بحث غرفه سازی و غرفه آرایی به یکی از شاخه های اصلی صنعت نمایشگاه مبدل شده است.

تور و هیئتهای تجاری و نمایشگاهی