تاریخچه

شرکت نوژن راد در سال ۱۳۷۸ بعنوان شاخه نمایشگاهی شرکت متکو(METCO) به جهت گسترش حجم فعالیتهای نمایشگاهی از این شرکت جدا و آغاز به کار نمود.

هدف از تأسیس این شرکت در حقیقت ایجاد یک شرکت تخصصی ـ نمایشگاهی بوده که بتوان با توجه به امکانات، پرسنل، تجربیات وسوابق کاری بسیار موثر واحد نمایشگاهی شرکت مادر، گامی موثر در جهت اهداف دولت محترم جمهوری اسلامی و در راستای توسعه صادرات غیر نفتی برداشته شود.

درعین حال شرکت نوژن راد با ارائه انواع خدمات نمایشگاهی و بازرگانی از جمله برگزاری نمایشگاههای مختلف در ایران و سایر نقاط جهان، همکاری مستقیم با شرکتهای برگزار کننده نمایشگاه داخلی و بین المللی در نقاط مختلف دنیا، برگزاری تورهای تجاری ـ نمایشگاهی، خدمات حمل و ترخیص کالاهای نمایشگاهی، چاپ بولتن و کتابچه های نمایشگاهی، طراحی، ساخت و آراستن غرفه های نمایشگاهی و…. سعی در ارائه تصویر مناسبی از توانمندیهای کشور ایران در عرصه های بین المللی و داخلی دارد.

این شرکت استوار برپایه توانمدیهای مدیریت و پرسنل با تجربه، مسئول و کاردان خود، ارتباطات قوی با اکثریت مراکز نمایشگاهی دنیا و منطقه، در اختیار داشتن کلیه اطلاعات تجاری بازرگانی، قوانین مختلف بازرگانی گمرکی و…. ایران و سایر کشورهای طرف قرارداد، آشنایی با روشهای نوین تجارت بین الملل وسیستمهای حضور در بازارهای جهانی، در صدد ارائه آسانترین روش جهت حضور در یک بازار جدید، بازارجویی، بازاریابی و ادامه حضور موفق در بازارهای هدف تجار و صنایع مختلف کشور می باشد.